O Nas

Szkoła Tańca MARGO powstała z pasji dwóch osób, dla których taniec jest nieodłącznym elementem ich życia. Oferujemy Państwu swoje doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności zdobyte w trakcie długoletniej kariery tanecznej.

Szkoła Tańca MARGO jest miejscem dla wszystkich chętnych, którzy chcą uczyć się tańca, którzy cenią sobie fachowość i rzetelną pracę, ale także pragną w przyjemny i atrakcyjny sposób spędzić wolny czas.

Nasze cele:
- zdobycie umiejętności tanecznych, jak również przyswojenie podstawowych reguł tańca
- podnoszenie na wyższy poziom poczucia wartości i pewności siebie w tańcu,
- umiejętność poruszania się do każdej muzyki tanecznej.

Kadra

Małgorzata Zawiślak
Pracownik dydaktyczno-naukowy w zakładzie tańca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener tańca sportowego, instruktor tańca sportowego, aerobiku i gimnastyki, wieloletnia zawodniczka, wielokrotna finalistka turniejów ogólnopolskich, Grand Prix Polski, Akademickich Mistrzostw Polski.

Marcin Zawiślak
Instruktor tańca sportowego, pedagog tańca, animator i menedżer kultury. Z tańcem związany 22 lata. Dwukrotny Akademicki Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich w klasie S. Wielokrotny zwycięzca Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Kuba Romańczuk
Student Politechniki Wrocławskiej, dyplomowany instruktor tańca specjalizujący się w stylach takich jak Hip-Hop, House, Locking oraz Popping. Od wielu lat członek ekipy prowadzonej przez Martę Mościcką oraz Krzysztofa Mazura – choreografa YCD. Tancerz miasta Wrocławia na Euro 2012. V-ce mistrz Polski w Electric Boogie solo, mistrz Polski w kategorii Hip-Hop formacje, dorośli. Od trzech współpracujący ze Szkołą Tańca Gracja w Zielonej Górze. Szkolony dodatkowo przez takie sławy świata Hip-Hopu i House-u jak Brooklyn Terry Wright, czy Moncell „IllKozby” Durden.